3 miegamųjų vila, Ciudad Quesada, Pietų Kosta Blanka €620,650

Area video
Žemėlapis

3 miegamųjų vila, Pueblo Bravo, Ciudad Quesada

Villas Fortuna kompleksas Ciudad Quesada urbanizacijoje.

Vieno aukšto vilas sudaro svetainė-valgomasis su atviro plano virtuve, 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai, sandėliukas, privati ​​automobilių stovėjimo aikštelė ir baseinas.

Vilos suprojektuotos naudojant neprilygstamos kokybės apdailą su moderniu architektūriniu dizainu bei Viduržemio jūros stiliaus elementais, kurie suteikia nepaprastą šilumos pojūtį.

Šalia visos būtinos paslaugos: prekybos centrai, golfo aikštynai, restoranai, sveikatos centrai. Tik 10 minučių nuo geriausių Kosta Blankos paplūdimių ir 30 minučių nuo Alikantės tarptautinio oro uosto.

Doña Pepa tai elegantiška urbanizacija su plačiomis alėjomis, nuostabiais gamtos parko ir druskos ežerų vaizdais bei įvairiomis laisvalaikio pramogomis ir visais reikalingais patogumais.

Ji yra tik 30 minučių kelio nuo tarptautinių oro uostų, 35 minučių nuo Alikantės ir 5 minutės nuo gražiausių Kosta Blankos paplūdimių. Tai regionas, pasižymintis stabiliai malonia metine temperatūra ir puikia atmosfera.

Išsaugoti
Paruoštas pardavimuiVila
Kaina: €620,650Plotas: 90 m2
Referencinis Nr.: 0Miegamieji: 3
Vonios kambariai: 2Terasa: 28 m2
Soliariumas: 80 m2Liftas: Ne
Sklypas: 480 m2Cokolinis aukštas: Ne
Oro kondicionavimo sistema: Paruošta įrengimuiGaražas: Parkavimo vieta sklype
Veranda: NePrivatus baseinas
Šalia parduotuvių
Norėdami išsiųsti klausimus el. paštu, užpildykite žemiau esančią formą
Internetiniame tinklalapyje esančią informaciją pateikė vystytojas. Laikantis reglamento RD 515/98 nuostatų, visą kitą papildomą informaciją galite gauti vystytojų biuruose.