Parduokite savo namus su MASA International

Idealus partneris parduodant Jūsų būstą

Jeigu norite parduoti savo būstą, mielai padėsime visais klausimais.

Kodėl MASA International yra idealus partneris parduodant Jūsų būstą

  • MASA International yra viena iš ilgiausiai veikiančių nekilnojamojo turto bendrovių Kosta Blankoje: nuo 1981 m. padėjome daugiau nei 36.000 šeimų rasti naujus namus;
  • Turime savo atstovų daugiau nei 16 Europos šalių ir galime pasiūlyti Jūsų skelbimui maksimalią įmanomą reklamą;
  • Jūsų namai bus rodomi didžiausiuose Europos nekilnojamojo turto portaluose, daugiau nei 60 000 naujienlaiškių prenumeratorių, pagrindinėse nekilnojamojo turto parodose ir mūsų svetainėje, kuri kiekvieną mėnesį sulaukia daugiau nei 150 000 puslapių peržiūrų;
  • MASA yra viena iš nedaugelio nekilnojamojo turto bendrovių Kosta Blankoje, kuriai suteiktas ISO9001 kokybės sertifikatas; be to
  • Mes galime rodyti klientams Jūsų turtą septynias dienas per savaitę.
  • Siekdami Jūsų pačių saugumo ir komforto, mes niekada nesidaliname Jūsų raktais ar bet kokia kita konfidencialia informacija su kitomis vietinėmis nekilnojamojo turto agentūromis.

Mūsų įsipareigojimas Jums

Mūsų tikslas – parduoti Jūsų būstą per trumpiausią įmanomą laiką. Garantuojame, kad tiksliai įvertinsime Jūsų turtą ir paaiškinsime kiekvieną pardavimo proceso žingsnį.

Gavę Jūsų nuosavybės dokumentus, mūsų teisės skyrius atliks juridinį patikrinimą prieš pateikdamas į rinką ir parduodamas Jūsų turtą. Toks požiūris užtikrina greitą ir sklandų pardavimą, kai tik surasime pirkėją Jūsų būstui.

Nufotografuosime ir parengsime turto aprašymus, kad jis būtų pristatytas kuo patraukliau mūsų potencialiems pirkėjams iš visos Europos.

Kai tik prasidės Jūsų būsto pardavimo kampanija, Jūs gausite išskirtinį rinkodaros paketą, įskaitant:

    Reklamą mūsų visos Europos atstovybių interneto svetainėse, išverstą į gimtąsias kalbas; bei Reklamą mūsų naujienlaiškiuose, kuriuos reguliariai siunčiame potencialiems pirkėjams.

Jums priėmus sprendimą dėl Jūsų nekilnojamojo turto, MASA susisieks su pirkėjų teisininkais ir pasirūpins visais teisiniais klausimais (įskaitant nuosavybės dokumentų pasirašymą, turto registravimą pas notarą ir vandens/elektros tiekimo įrengimą/perrašymą). Šis procesas paprastai užtrunka 6-8 savaites.

1.  Norėdami sužinoti daugiau, paskambinkite mums tel. +370 6565 3735, +34 601 51 36 43, arba užpildykite žemiau esančią formą.