MASA International Skirtumas

MASA International padėjo daugiau nei 36.000 šeimų svajonę apie naują ir geresnį gyvenimo būdą paversti realybe

MASA International įkurta 1981 metais kaip paprasta paplūdimio nekilnojamojo turto agentūra, šiandien išaugusi iki tvirtos tarptautinės organizacijos, jungiančios fillialus visoje Europoje ir propaguojančios šeimyninį bendravimo būdą.

2021 metais šventėme savo 40-metį. Per tuos metus padėjome daugiau nei 36 000 šeimų svajonę apie naują ir geresnį gyvenimo būdą paversti realybe.

Dabar pagrįstai didžiuojamės savo, kaip vienos iš pirmaujančių nekilnojamojo turto bendrovių Europoje, reputacija bei galėdami užtikrinti, kad rinkoje galime pasiūlyti geriausią vertę ir plačiausią nekilnojamojo turto asortimentą.

Kasdien mūsų svetainėje rasite geriausią pasirinkimą iš tūkstančių nekilnojamojo turto objektų visoje Ispanijoje – tiek naujų, tiek antrinėje rinkoje, įskaitant daugelį, į kuriuos galite įsikelti iškart.

MASA turi būstų, tinkančių kiekvienam skoniui ir biudžetui nuo apartamentų iki vilų, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti geriausią variantą pagal Jūsų poreikius.

Esame viena iš nedaugelio nekilnojamojo turto bendrovių Kosta Blankoje, kurioje taikomi ISO9001:2015 standartai (daugiau sužinokite čia), įrodantys mūsų nuolatinį įsipareigojimą tobulėti klientų aptarnavimo ir administravimo srityse.

Mūsų daugiau nei 100 darbuotojų pasiruošę aukščiausiame lygyje pasirūpinti Jūsų individualiais poreikiais. Dauguma mūsų nekilnojamojo turto konsultantų savo veiklą pradėjo kaip klientai, todėl Jums bus itin naudingos jų žinios ir Jūsų lūkesčių supratimas.

Mes garantuojame neprilygstamą aptarnavimą po pardavimo, o tai reiškia, kad palaikysime Jus iki tol, kol būsite visiškai patenkinti rezultatais.

Mes ne tik padėsime Jums rasti Jūsų svajonių būstą Ispanijoje, bet lydėsime Jus visame pirkimo procese, nuolat konsultuojant visų įmanomų išlaidų, mokesčių bei teisinių klausimų srityje.

Mes taip pat suteikiame „mažiausios kainos garantiją“, kas reiškia, jog galite būti tikri, kad pasirinkę MASA International gausite geriausią kainos pasiūlymą.

Džiaugiamės nuolatiniu mūsų organizacijos augimu naujose šalyse ir tikimės, kad ateinančius dvidešimt penkerius metus padėsime dar daugiau žmonių įgyvendinti jų svajones.