MASA International svetainės naudojimo sąlygos


Sveiki atvykę į mūsų svetainę. Jei ir toliau naršote ir naudojatės šia svetaine, tuo pačiu sutinkate laikytis ir būti įpareigoti šių naudojimo sąlygų, kurios kartu su mūsų privatumo politika reglamentuoja www.masa-international.lt santykius su Jumis šios svetainės atžvilgiu. Jei nesutinkate su kuria nors šių taisyklių ir sąlygų dalimi, prašome nesinaudoti mūsų svetaine.

Svetainė www.masa-international.lt priklauso UAB “Perspectus”, PVM mokėtojo kodas LT100005229213, registruota buveinė Vilniuje, Šimulionio 5-112.

Dedamos visos pastangos, kad svetainė veiktų sklandžiai. Tačiau www.masa-international.lt neprisiima atsakomybės ir nebus atsakinga už tai, kad svetainė laikinai nepasiekiama dėl techninių problemų, kurių mes negalime valdyti.

Sąvoka „Jūs“ arba „Jūsų“ reiškia mūsų svetainės tūrinio skaitytoją arba žiūrovą.

Šios svetainės turinys skirtas tik bendrajai informacijai ir naudojimui, taip pat gali būti keičiamas be įspėjimo.

Šioje svetainėje yra medžiagos, kuri priklauso mums arba kuri yra mūsų licencijuota. Ši medžiaga apima dizainą, išvaizdą, tekstą ir grafiką, bet tuo neapsiribojant. Atgaminti draudžiama kitaip, nei nurodyta autorių teisių pranešime, kuris yra šių taisyklių ir sąlygų dalis.

Visi šioje svetainėje pateikti prekių ženklai, kurie nėra operatoriaus nuosavybė arba nėra licencijuoti, priklauso svetainės savininkui.

Bet kokios informacijos ar medžiagos naudojimas šioje svetainėje yra Jūsų pačių rizika, už kurią mes neprisiimame atsakomybės. Jūs esate atsakingi už tai, kad visi produktai, paslaugos ar informacija, prieinama šioje svetainėje, atitiktų Jūsų konkrečius reikalavimus.

Per šią svetainę taip pat galite pamatyti nuorodas į kitas svetaines, kurių www.masa-international.lt nekontroliuoja. Mes neprisiimame atsakomybės už šių svetainių pobūdį, turinį ir prieinamumą. Bet kokių nuorodų įtraukimas nebūtinai reiškia rekomendaciją arba patvirtina jose išreikštą nuomonę.

Nei mes, nei jokios trečiosios šalys nesuteikiame jokių garantijų dėl šioje svetainėje rastos ar siūlomos informacijos ir medžiagos tikslumo, savalaikiškumo, našumo, išsamumo ar tinkamumo jokiam konkrečiam tikslui. Jūs sutinkate, kad tokioje informacijoje ir medžiagoje gali būti netikslumų ar klaidų, ir mes aiškiai neprisiimame atsakomybės už tokius netikslumus ar klaidas, kiek tai leidžia įstatymai.

Neleistinas naudojimasis šia svetaine gali sukelti reikalavimą atlyginti žalą ir (arba) tapti baudžiamuoju nusikaltimu.