Ispanijos nekilnojamojo turto apžiūros kelionės

Ištrūkti iš įprasto gyvenimo ir atrasti saulėtą vietą gali būti viso gyvenimo svajonė, bet kaip tai paversti realybe?

Ištrūkti iš įprasto gyvenimo ir atrasti saulėtą vietą gali būti viso gyvenimo svajonė, bet kaip tai paversti realybe?

Jūs galite organizuoti savarankišką kelionę per nepažįstamas vietoves bei pasinerti į nepažįstamus procesus. Galite išbandyti nežinomą nekilnojamojo turto agentą ir susitaikyti su jo pardavimo taktika, paremtą objektų, kurių negalite sau leisti, apžiūra.

Nė vienas iš variantų neskamba smagiai ir nėra pats lengviausias būdas pasiekti tikslą.

Norėdami rasti geriausią variantą, turėtumėte peržiūrėti tik Jūsų biudžetą, stilių ir vietovę atitinkantį objektą. Tuomet kurį laiką sėdėkite ir galvokite. Jokių pokalbių apie pardavimą, tik laikas viską įsisavinti.

Būtent tai mes darome MASA apžvalgos kelionių metu. Mes įdėmiai įsiklausome į Jūsų pageidavimus, o mūsų ekspertų komanda būtinai tai suras.

Mes pasirūpiname nakvyne, maitinimu, ekskursijomis po Jūsų kriterijus atitinkančius būstus Jūsų pasirinktose vietovėse. O paskui mes užtikriname Jums vietą visą tai apgalvoti.

Mes niekada nedarome spaudimo, tai ne mūsų stilius.

Kiek kainuoja ir kas įskaičiuota?

Jūsų VIP kelionė vienam asmeniui kainuos tik 189 EUR, įskaitant skrydžius į abi puses iš vietinio oro uosto, visas vietines kelionės Ispanijoje, apgyvendinimą, pusryčius ir vakarienę ir, žinoma, Jūsų MASA nekilnojamojo turto patarėją, kuris bus nuolatinis Jūsų konsultantas pirminės ir antrinės nekilnojamojo turto rinkos klausimais.

Kokia viso to MASA nauda?

Mūsų klientai yra Lietuvoje, bet mūsų paslaugos teikiamos Ispanijoje. Jau seniai supratome, kad jei norime, kad žmonės naudotųsi mūsų paslaugomis, mūsų darbas yra pakviesti juos pas mus. Būtent todėl mes padengiame VIP kelionių išlaidas savo klientams, kurie planuoja įsigyti nekilnojamąjį turtą Ispanijoje.

Ko galiu tikėtis per savo MASA VIP kelionę?

Jūsų laikas su MASA tai daug daugiau nei būstų peržiūra. Pagrindinis dėmesys visada bus skiriamas tam, kad galėtumėte mėgautis apžiūromis, pažinti įvairias vietoves, susitikti su vietiniais gyventojais ir geriau suprasti, kas yra gyvenimas Kosta Blankoje. Visada besivadovaudami Jūsų kriterijais, mes parinksime pačius geriausius naujos statybos bei antrinės rinkos objektus, kuriuos galėsite pamatyti. Taip padėjome daugiau nei 36 000 šeimų rasti savo namus Kosta Blankoje, tad norėtume padėti ir Jums.

Patikimas kelionės rezervavimas:

Visoms kelionėms bus suteikta garantija, kad jei vyriausybės apribojimai neleis keliauti, bus grąžinta visa suma.

Dirbsime pagal griežtas vyriausybės gaires ir aukščiausius standartus, kad suteiktume Jums saugų, malonų ir profesionalų būdą rasti savo namus Kosta Blankoje.

Sužinokite daugiau apie šį išskirtinį kelionės pasiūlymą


Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir gaukite geriausias nekilnojamojo turto naujienas, išskirtines nuolaidas ir pasiūlymus. Peržiūrėkite mūsų privatumo politiką; Vėliau bet kuriuo metu galėsite atsisakyti prenumeratos.