2 miegamųjų penthausas, Orihuela Costa, Pietų Kosta Blanka €289,000

Kiti šio objekto variantai

2 miegamųjų butas

  • €246,000
  • Nauja statyba
  • 2 vonios kambariai
  • 2 miegamieji
  • Plotas: 82 m2 Statybos metai
  • Bendras baseinas
  • Šalia parduotuvių

Nuostabūs butai apsupti trijų puikių čempionato lygio golfo aikštynų: Las Ramblas, Campoamor ir Villamartin

Apsupti trijų puikių čempionato lygio golfo aikštynų: Las Ramblas, Campoamor ir Villamartin, dviejų miegamųjų, dviejų vonios kambarių butai su terasomis, vos penkios minutės kelio automobiliu nuo geriausių Orihuelos paplūdimių. Šalia visi būtini patogumai: barai, restoranai, parduotuvės ir supermarketai.

Viršutiniuose aukštuose yra privatūs soliariumai ant stogo. Butai pastatyti pagal išskirtinai aukštus standartus, juose paruoštas įrengimui oro kondicionierius ir dušo stiklo ekranai vonios kambariuose. Į kainą įeina požemines automobilių stovėjimo vietos ir sandėliavimo patalpos.

Villacosta Club (apartamentai su terasa) komplekse yra didelis sodo plotas su palmėmis ir įvairiais augalais bei baseinas su hidromasažu, todėl ši gyvenamoji vieta yra puiki aplinka Jūsų pojūčiams pamaloninti.

Vos 45 minutės nuo Alikantės oro uosto ir tik 10 minučių kelio automobiliu nuo Campoamor ir Cabo Roig paplūdimių. Garsusis La Zenia bulvaras taip pat yra tik 10 minučių kelio automobiliu, čia rasite 150 parduotuvių, įskaitant drabužių, namų apyvokos, sporto, grožio ir maisto parduotuvių.

Išsaugoti
Nauja statybaPenthausas
Kaina nuo: €289,000Plotas: 82 m2
Referencinis Nr.: Villacosta Club 2 Terrace ApartmentsMiegamieji: 2
Vonios kambariai: 2Terasa: 42 m2
Soliariumas: 111 m2Liftas: Taip
Cokolinis aukštas: NeOro kondicionavimo sistema: Paruošta įrengimui
Buitinė technika: NeGaražas: Rūsys
Veranda: NeBendras baseinas
Šalia parduotuvių
Norėdami išsiųsti klausimus el. paštu, užpildykite žemiau esančią formą
Internetiniame tinklalapyje esančią informaciją pateikė vystytojas. Laikantis reglamento RD 515/98 nuostatų, visą kitą papildomą informaciją galite gauti vystytojų biuruose.