3 miegamųjų kotedžas, Los Alcazares, Costa Cálida €329,900

Area video
Žemėlapis

3 miegamųjų kotedžas, Los Alcazares, Costa Cálida

„Residencial Eucalipto“ tai prabangus keturių kotedžų kompleksas su privačiais baseinais, terasa su vasaros virtuve, dengtu garažu ir soliariumu, kuriame ištisus metus galėsite mėgautis nuostabiu saulėtu oru.

Kiekviename name yra 3 miegamieji ir 3 įrengti vonios kambariai. Būstas yra dviejų aukštų, šiuolaikiško stiliaus ir atviro plano koncepcija, kurią sudaro visiškai įrengta virtuvė ir svetainė-valgomasis.

Būstas atitiks aukščiausius standartu, čia bus įrengtas privatus baseinas, virtuvė pilnai įrengta ir įrengta, vasaros virtuvė pirmame aukšte terasoje ir erdvus soliariumas antrame aukšte, dengtas garažas sklype, apšvietimas, pilnai įrengti vonios kambariai, parengta įrengimui oro kondicionavimo sistema.

Kompleksas yra Los Alcazares (Murcia) vietovėje, šalia visų būtinų paslaugų, sporto klubų ir kelių golfo aikštynų.

Los Alcazares turi fantastišką pakrantę su daugiau nei 7 kilometrais smėlio paplūdimių. Lygiagrečiai su šiais paplūdimiais ir per visą miesto ilgį driekiasi itin ilga promenada, kuri puikiai tinka pasivaikščioti, o ramesniais žiemos mėnesiais važinėti dviračiu. Mieste yra geras parduotuvių pasirinkimas, o Los Narejos rajone esančiame Bahia centre gausu tarptautinių kavinių. Gatvės turgus vyksta kiekvieną antradienio rytą Los Alcazares mieste.

Išsaugoti
Nauja statybaKotedžas
Kaina nuo: €329,900Plotas: 137 m2
Referencinis Nr.: Residencial EucaliptoMiegamieji: 3
Vonios kambariai: 3Terasa: 34 m2
Terasa (2): 49 m2Terasa (3): 11 m2
Soliariumas: 54 m2Liftas: Ne
Sklypas: 146 m2Cokolinis aukštas: Ne
Oro kondicionavimo sistema: Paruošta įrengimuiBuitinė technika: Taip
Garažas: Parkavimo vieta sklypeVeranda: Ne
Privatus baseinasŠalia paplūdimio
Šalia parduotuviųŠalia golfo laukų
Norėdami išsiųsti klausimus el. paštu, užpildykite žemiau esančią formą
Internetiniame tinklalapyje esančią informaciją pateikė vystytojas. Laikantis reglamento RD 515/98 nuostatų, visą kitą papildomą informaciją galite gauti vystytojų biuruose.