3 miegamųjų vila, Los Montesinos, Pietų Kosta Blanka €469,999

3 miegamųjų vila, Los Montesinos, Costa Blanca

„Laguna Azul“ tai stulbinantis naujas gyvenamasis rajonas La Herrada, Los Montesinos vietovėje su 11 prabangių nepriklausomų vilų.

Šios fantastiškos vilos pasižymi šiuolaikišku ir elegantišku dizainu, pastatytos naudojant aukščiausius medžiagų ir apdailos standartus.

Vilose yra trys dideli miegamieji su įmontuotomis spintomis ir trys vonios kambariai su šildomomis grindimis. Svetainė ir valgomasis dideli ir erdvūs su šiuolaikine atvira virtuvė.

Būstui prklauso stulbinantis baseinas, apsuptas gražios terasos, kuri puikiai tinka pietauti atvirame ore karštą vasaros naktį! Į kainą įskaičiuotas didelis soliariumas ant stogo ir yra galimybė įrengti apatinę patalpą / rūsį.

Šis objektas yra La Herrada rajone, netoli prekybos centrų, barų ir parduotuvių, taip pat netoliese esančios Ciudad Quesada ir tik kelios minutės kelio automobiliu nuo Alikantės - Kartachenos AP7 greitkelio.

Kompleksas yra idealioje vietoje, iš kurios atsiveria nuostabūs Torrevieja ir La Mata druskos ežerų vaizdai, iš čia greitai nuvažiuosite iki La Finca ir La Marquesa golfo aikštynų. Vos penkios minutės kelio automobiliu nuo Pinada de Guardamar ir Guardamar paplūdimių, 10 minučių kelio nuo Torrevieja miesto ir tik 25 minutės kelio automobiliu nuo Alikantės oro uosto.

Los Montesinos tai tipiška Ispanijos gyvenvietė, įsikūrusi šalia miestelio, kuriame yra graži bažnyčios aikštė su barų ir restoranų pasirinkimu, kurie puikiai tinka atsipalaiduoti popietei ar vakarui. Šioje Kosta Blanka dalyje gausu apelsinų giraičių, kurios pavasarį neš į Jūsų pusę saldų apelsinų žiedų kvapą.

Išsaugoti
Nauja statybaVila
Kaina nuo: €469,999Plotas: 116 m2
Referencinis Nr.: Laguna AzulMiegamieji: 3
Vonios kambariai: 3Soliariumas: 52 m2
Liftas: NeSklypas: 306 m2
Cokolinis aukštas: NeOro kondicionavimo sistema: Paruošta įrengimui
Buitinė technika: NeGaražas: Parkavimo vieta sklype
Veranda: NePrivatus baseinas
Šalia parduotuvių
Norėdami išsiųsti klausimus el. paštu, užpildykite žemiau esančią formą
Internetiniame tinklalapyje esančią informaciją pateikė vystytojas. Laikantis reglamento RD 515/98 nuostatų, visą kitą papildomą informaciją galite gauti vystytojų biuruose.